OHODNOŤ SVOJHO PROFÁKA

OHODNOŤ SVOJHO PROFESORA

OHODNOŤ SVOJHO UČITEĽA

OZNÁMKUJ SVOJHO PROFÁKA

OZNÁMKUJ SVOJHO PROFESORA

OZNÁMKUJ SVOJHO UČITEĽA

HODNOTENIE PROFÁKOV

HODNOTENIE PROFESOROV

HODNOTENIE UČITEĽOV

Fakulta elektrotechniky a informatiky STU

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 6.6/10 (28 votes cast)
Vysoká škola: Slovenská technická univerzita v Bratislave
Sránka fakulty: www.fei.stuba.sk
Adresa:

Ilkovičova 3, 812 19 Bratislava 1
tel.: 02/60 29 11 11-3
fax: 02/65 42 04 15

Fakulta elektrotechniky a informatiky STU, 6.6 out of 10 based on 28 ratings
Počet zobrazení: 5421
PROFÁK E-MAIL WWW STRÁNKA
Žiška, Milan milan.ziska@stuba.sk http://kme.elf.stuba.sk/kme/buxus/generate_page.php?page_id=189
Žalman, Milan milan.zalman@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=85&id=6&Itemid=30
Žáková, Katarína katarina.zakova@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=84&id=6&Itemid=30
Zákopčan, Michal michal.zakopcan@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=71655
Zajac, Pavol pavol.zajac@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=10218
Zajac, Michal michal.zajac@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2167
Volauf, Peter peter.volauf@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1981
Vojvoda, Milan milan.vojvoda@stuba.sk http://www.uim.elf.stuba.sk/kaivt/MilanVojvoda
Vojtko, Juraj juraj.vojtko@stuba.sk http://www.ktl.elf.stuba.sk/portal/?a=17&s=34
Vojs, Marian marian.vojs@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2979
Vitázek, Klement klement.vitazek@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1844
Vavrinský, Erik erik.vavrinsky@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2614
Váry, Michal michal.vary@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2970
Vančo, Marek marek.vanco@stuba.sk Stránka profáka/predmetu
Valko, Pavol pavol.valko@stuba.sk http://www.valko.net
Valent, Ferdinand ferdinand.valent@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=3652
Ušáková, Marianna marianna.usakova@stuba.sk http://iris.elf.stuba.sk/katedra/usakova.html
Ušák, Elemír elemir.usak@stuba.sk http://iris.elf.stuba.sk/katedra/usak.html
Uherek, František frantisek.uherek@stuba.sk http://kme.elf.stuba.sk/kme/buxus/generate_page.php?page_id=178
Tvarožek, Vladimír vladimir.tvarozek@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2107
Tomáška, Martin martin.tomaska@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1942
Toman, Miroslav miroslav.toman@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=75&id=6&Itemid=30
Ťapák, Peter peter.tapak@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=72&id=6&Itemid=30
Sýs, Marek marek.sys@stuba.sk http://www.uim.elf.stuba.sk/kaivt/MarekSys
Šumichrast, Ľubomír lubomir.sumichrast@stuba.sk http://www.ue.fei.stuba.sk/index.php/pracovnici/11-omess/2-sumichrast
Šulc, Igor igor.sulc@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=11628
Šturcel, Ján jan.sturcel@stuba.sk http://www.urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=70&id=6&Itemid=30
Stuchlíková, Ľubica lubica.stuchlikova@stuba.sk http://kme.elf.stuba.sk/kme/buxus/generate_page.php?page_id=171
Stopjaková, Viera viera.stopjakova@stuba.sk http://kme.elf.stuba.sk/kme/buxus/generate_page.php?page_id=170
Štofka, Marián marian.stofka@stuba.sk http://www.ue.fei.stuba.sk/index.php/pracovnici/10-ote/40-stofka
Štofanik, Vladimír vladimir.stofanik@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=47766
Šrámková, Tatiana tatiana.sramkova@stuba.sk http://www.ujfi.fei.stuba.sk/detail.php?id=44
Solenská, Ľudmila ludmila.solenska@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1972
Šoka, Martin martin.soka@stuba.sk http://iris.elf.stuba.sk/katedra/soka.html
Smola, Alfonz alfonz.smola@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1989
Smieško, Viktor viktor.smiesko@stuba.sk http://www.ue.fei.stuba.sk/index.php/pracovnici/8-omt/1-smiesko
Slugeň, Vladimír vladimir.slugen@stuba.sk http://www.ujfi.fei.stuba.sk/detail.php?id=38
Sitek, Jozef jozef.sitek@stuba.sk http://www.ujfi.fei.stuba.sk/detail.php?id=37
Sekaj, Ivan ivan.sekaj@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=64&id=6&Itemid=30
Sedlár, Tibor tibor.sedlar@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=48475
Sedlačková, Katarína katarina.sedlackova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=45198
Savka, Andrej andrej.savka@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=11932
Satko, Ladislav ladislav.satko@stuba.sk Stránka profáka/predmetu
Šatka, Alexander alexander.satka@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1865
Samuhelová, Eva eva.samuhelova@stuba.sk http://www.ktl.elf.stuba.sk/portal/?a=17&s=8
Šály, Vladimír vladimir.saly@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=3445
Rudolf, Boris boris.rudolf@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1957
Rovanová, Ľubica lubica.rovanova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1816
Róka, Rastislav rastislav.roka@stuba.sk http://www.ktl.elf.stuba.sk/portal/?a=17&s=7
Řeháček, Vlastimil vlastimil.rehacek@stuba.sk http://kme.elf.stuba.sk/kme/buxus/generate_page.php?page_id=168
Redhammer, Robert robert.redhammer@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1864
Ravas, Rudolf rudolf.ravas@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1932
Rakús, Martin martin.rakus@stuba.sk http://www.ktl.elf.stuba.sk/portal/?a=17&s=12
Púčik, Jozef jozef.pucik@stuba.sk http://kre.elf.stuba.sk/?podstranka=zoznam_zamestnancov&id_zamestnanca=26
Príbytný, Patrik patrik.pribytny@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=11951
Přibilová, Anna anna.pribilova@stuba.sk http://kre.elf.stuba.sk/?podstranka=zoznam_zamestnancov&id_zamestnanca=19
Polakovič, Marcel marcel.polakovic@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1948
Podpera, Ivan ivan.podpera@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1814
Podhoranský, Peter peter.podhoransky@stuba.sk http://kre.elf.stuba.sk/?podstranka=zoznam_zamestnancov&id_zamestnanca=17
Pípa, Marek marek.pipa@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2666
Petrek, Jozef jozef.petrek@stuba.sk http://kre.elf.stuba.sk/~petrek
Pavlovič, Márius marius.pavlovic@stuba.sk
Paulusová, Jana jana.paulusova@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=58&id=6&Itemid=30
Pätoprstá, Jana jana.patoprsta@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1928
Pastuchová, Elena elena.pastuchova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1870
Pancza, Dávid david.pancza@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1967
Páleník, Tomáš tomas.palenik@stuba.sk http://www.ktl.elf.stuba.sk/portal/?a=17&s=15
Paľa, Jozef jozef.pala@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2196
Orgoň, Miloš milos.orgon@stuba.sk http://www.ktl.elf.stuba.sk/portal/?a=17&s=23
Oravec, Miloš milos.oravec@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2036
Ondroušková, Daniela daniela.ondrouskova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1819
Ondráček, Oldřich oldrich.ondracek@stuba.sk http://www.kre.elf.stuba.sk/?podstranka=zoznam_zamestnancov&id_zamestnanca=15
Olejček, Vladimír vladimir.olejcek@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2061
Olah, Vladimír vladimir.olah@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2181
Novák, Vladislav vladislav.novak@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=10137
Nemoga, Karol karol.nemoga@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=3637
Nečas, Vladimír vladimir.necas@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1934
Murín, Justín justin.murin@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1830
Murgaš, Ján jan.murgas@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=53&id=6&Itemid=30
Mrosko, Marián marian.mrosko@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=52&id=6&Itemid=30
Mrafko, Leo leo.mrafko@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=51&id=6&Itemid=30
Minárik, Marian marian.minarik1@stuba.sk http://kre.elf.stuba.sk/?podstranka=zoznam_zamestnancov&id_zamestnanca=30
Mikolášek, Miroslav miroslav.mikolasek@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=27049
Miklovičová, Eva eva.miklovicova@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=50&id=6&Itemid=30
Miglierini, Marcel marcel.miglierini@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1831
Matiašovská, Jana jana.matiasovska@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1815
Matej, Juraj juraj.matej@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=10296
Markoš, Peter peter.markos@stuba.sk http://www.kf.elf.stuba.sk/~markos/
Marko, Ľubomír lubomir.marko@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2199
Marinová, Ivica ivica.marinova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1947
Marek, Juraj juraj.marek@stuba.sk http://kme.elf.stuba.sk/kme/buxus/generate_page.php?page_id=534
Lojko, Branislav branislav.lojko@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2597
Lipka, Jozef jozef.lipka@stuba.sk http://www.ujfi.fei.stuba.sk/detail.php?id=21
Lehocki, Fedor fedor.lehocki@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1888
Kutiš, Vladimír vladimir.kutis@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1879
Kulla, Peter peter.kulla@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1984
Kukučka, Marek marek.kukucka@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1884
Kudják, Vladimír vladimir.kudjak@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2019
Kubinec, Peter peter.kubinec@stuba.sk http://kre.elf.stuba.sk/?podstranka=zoznam_zamestnancov&id_zamestnanca=14
Krammer, Anton anton.krammer@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1788
Králiková, Eva eva.kralikova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1860
Kozák, Štefan stefan.kozak@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1954
Kováč, Jaroslav jaroslav.kovac1@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=42526
Kostrecová, Eva eva.kostrecova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=59645
Kossaczký, Igor igor.kossaczky@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=61596
Kopča, Miroslav miroslav.kopca@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2078
Kollár, Mojmír mojmir.kollar@stuba.sk http://iris.elf.stuba.sk/katedra/kollar.html
Kment, Attila attila.kment@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=10228
Kečkemétyová, Mária maria.keckemetyova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=4252
Kamenský, Miroslav miroslav.kamensky@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=3216
Juhás, Gabriel gabriel.juhas@stuba.sk http://www.fei.stuba.sk/generate_page.php?page_id=3507
Jókay, Matúš matus.jokay@stuba.sk http://www.uim.elf.stuba.sk/kaivt/Kontakt
Jasenek, Jozef jozef.jasenek@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2175
Janiga, Peter peter.janiga@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=24468
Jančárik, Vladimír vladimir.jancarik@stuba.sk http://iris.elf.stuba.sk/katedra/jancarik.html
Jahn, Peter peter.jahn@stuba.sk http://iris.elf.stuba.sk/katedra/jahn.html
Hujvanová, Mária maria.hujvanova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1776
Hubinský, Peter peter.hubinsky@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=34&id=6&Itemid=30
Huba, Mikuláš mikulas.huba@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=33&id=6&Itemid=30
Hribik, Ján jan.hribik@stuba.sk http://kre.elf.stuba.sk/?podstranka=zoznam_zamestnancov&id_zamestnanca=28
Hotový, Ivan ivan.hotovy@stuba.sk http://kme.elf.stuba.sk/kme/buxus/generate_page.php?page_id=142
Harťanský, René rene.hartansky@stuba.sk http://www.kmer.elf.stuba.sk/index.php?option=com_contact&task=view&contact_id=26&Itemid=8
Hantuch, Igor igor.hantuch@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=28&id=6&Itemid=30
Hambalík, Alexander alexander.hambalik@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=284
Halás, Michal michal.halas@stuba.sk http://www.ktl.elf.stuba.sk/portal/?a=17&s=38
Hagara, Miroslav miroslav.hagara@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1914
Goga, Vladimír vladimir.goga@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=10291
Fuchs, Peter peter.fuchs@stuba.sk http://kre.elf.stuba.sk/?podstranka=zoznam_zamestnancov&id_zamestnanca=31
Franek, Jaroslav jaroslav.franek@stuba.sk http://iris.elf.stuba.sk/katedra/franek.html
Foltin, Martin martin.foltin@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=4956
Fojtlová, Gabriela gabriela.fojtlova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=4243
Fogel, Jaroslav jaroslav.fogel@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2195
Fodrek, Peter peter.fodrek@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=20&id=6&Itemid=30
Florovič, Martin martin.florovic@stuba.sk
Flickyngerová, Soňa sona.flickyngerova@stuba.sk http://kme.elf.stuba.sk
Ferencey, Viktor viktor.ferencey@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2209
Farkaš, Peter peter.farkas@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1933
Eleschová, Žaneta zaneta.eleschova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1875
Ďuračková, Daniela daniela.durackova@stuba.sk http://kme.elf.stuba.sk
Drahoš, Peter peter.drahos@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=3709
Dosoudil, Rastislav rastislav.dosoudil@stuba.sk http://iris.elf.stuba.sk/katedra/dosoudil.html
Donoval, Daniel daniel.donoval@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2039
Daruľa, Ivan ivan.darula@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=4263
Čuchran, Ján jan.cuchran@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2200
Cirák, Julius julius.cirak@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2035
Chlpík, Juraj juraj.chlpik@stuba.sk http://www.ujfi.fei.stuba.sk/detail.php?id=16
Chamraz, Štefan stefan.chamraz@stuba.sk http://urpi.elf.stuba.sk/index.php?option=com_jumi&fileid=6&uid=36&id=6&Itemid=30
Červeňová, Jozefa jozefa.cervenova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1940
Čerňanová, Viera viera.cernanova@stuba.sk http://matika.elf.stuba.sk/KMAT
Bydžovský, Ján jan.bydzovsky@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2094
Bucz, Štefan stefan.bucz@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=17719
Brilla, Igor igor.brilla@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2122;lang=sk
Brezovič, Zdenko zdenko.brezovic@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1853
Breza, Juraj juraj.breza@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1987
Borba, Ladislav ladislav.borba@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2198
Bokes, Peter peter.bokes@stuba.sk http://www.kf.elf.stuba.sk/~bokes
Bojna, Ivan ivan.bojna@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2197
Bittera, Mikuláš mikulas.bittera@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=1777
Bisták, Pavol pavol.bistak@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=3708;zalozka=3
Benko, Peter peter.benko1@stuba.sk Stránka profáka/predmetu
Belasová, Jarmila jarmila.belasova@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2103;zalozka=1
Beláň, Anton anton.belan@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=2032;zalozka=1
Bélai, Igor igor.belai@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=4947;zalozka=3
Baroňák, Ivan ivan.baronak@stuba.sk http://www.ktl.elf.stuba.sk/portal/
Balogh, Štefan stefan.balogh@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=30190
Balogh, Richard richard.balogh@stuba.sk http://is.stuba.sk/lide/clovek.pl?id=3706
Ballo, Peter peter.ballo@stuba.sk http://kf-lin.elf.stuba.sk/~ballo/fyzika/fyzika.html

Musíte byť prihlásený na zanechanie odkazu.

Pridaj koment
Odoslať koment