OHODNOŤ SVOJHO PROFÁKA

OHODNOŤ SVOJHO PROFESORA

OHODNOŤ SVOJHO UČITEĽA

OZNÁMKUJ SVOJHO PROFÁKA

OZNÁMKUJ SVOJHO PROFESORA

OZNÁMKUJ SVOJHO UČITEĽA

HODNOTENIE PROFÁKOV

HODNOTENIE PROFESOROV

HODNOTENIE UČITEĽOV

Slovenská technická univerzita v Bratislave

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 8.1/10 (16 votes cast)
Druh školy:
Fakulty: Fakulta architektúry STU
Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU
Fakulta elektrotechniky a informatiky STU
Fakulta informatiky a informačných technológií STU
Materiálovotechnologická fakulta STU
Stavebná fakulta STU
Strojnícka fakulta STU
Sránka školy: www.stuba.sk
Adresa:

Slovenská technická univerzita v Bratislave
Vazovova 5
812 43 Bratislava 1
 
tel.: 0917 470 507
fax: 02/52 49 45 22
e-mail: public@stuba.sk

Slovenská technická univerzita v Bratislave, 8.1 out of 10 based on 16 ratings
Počet zobrazení: 3335
PROFÁK FAKULTA E-MAIL
Žiška, Milan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU milan.ziska@stuba.sk
Žalman, Milan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU milan.zalman@stuba.sk
Žáková, Katarína Fakulta elektrotechniky a informatiky STU katarina.zakova@stuba.sk
Zákopčan, Michal Fakulta elektrotechniky a informatiky STU michal.zakopcan@stuba.sk
Zajac, Pavol Fakulta elektrotechniky a informatiky STU pavol.zajac@stuba.sk
Zajac, Michal Fakulta elektrotechniky a informatiky STU michal.zajac@stuba.sk
Volauf, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.volauf@stuba.sk
Vojvoda, Milan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU milan.vojvoda@stuba.sk
Vojtko, Juraj Fakulta elektrotechniky a informatiky STU juraj.vojtko@stuba.sk
Vojs, Marian Fakulta elektrotechniky a informatiky STU marian.vojs@stuba.sk
Vitázek, Klement Fakulta elektrotechniky a informatiky STU klement.vitazek@stuba.sk
Vavrinský, Erik Fakulta elektrotechniky a informatiky STU erik.vavrinsky@stuba.sk
Váry, Michal Fakulta elektrotechniky a informatiky STU michal.vary@stuba.sk
Vančo, Marek Fakulta elektrotechniky a informatiky STU marek.vanco@stuba.sk
Valko, Pavol Fakulta elektrotechniky a informatiky STU pavol.valko@stuba.sk
Valent, Ferdinand Fakulta elektrotechniky a informatiky STU ferdinand.valent@stuba.sk
Ušáková, Marianna Fakulta elektrotechniky a informatiky STU marianna.usakova@stuba.sk
Ušák, Elemír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU elemir.usak@stuba.sk
Uherek, František Fakulta elektrotechniky a informatiky STU frantisek.uherek@stuba.sk
Tvarožek, Vladimír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vladimir.tvarozek@stuba.sk
Tužinský, Imrich Fakulta architektúry STU E-mail
Tomáška, Martin Fakulta elektrotechniky a informatiky STU martin.tomaska@stuba.sk
Toman, Miroslav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU miroslav.toman@stuba.sk
Ťapák, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.tapak@stuba.sk
Sýs, Marek Fakulta elektrotechniky a informatiky STU marek.sys@stuba.sk
Šumichrast, Ľubomír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU lubomir.sumichrast@stuba.sk
Šulc, Igor Fakulta elektrotechniky a informatiky STU igor.sulc@stuba.sk
Šturcel, Ján Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jan.sturcel@stuba.sk
Stuchlíková, Ľubica Fakulta elektrotechniky a informatiky STU lubica.stuchlikova@stuba.sk
Stopjaková, Viera Fakulta elektrotechniky a informatiky STU viera.stopjakova@stuba.sk
Štofka, Marián Fakulta elektrotechniky a informatiky STU marian.stofka@stuba.sk
Štofanik, Vladimír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vladimir.stofanik@stuba.sk
Šrámková, Tatiana Fakulta elektrotechniky a informatiky STU tatiana.sramkova@stuba.sk
Solenská, Ľudmila Fakulta elektrotechniky a informatiky STU ludmila.solenska@stuba.sk
Sokolský, Michal Fakulta informatiky a informačných technológií STU michal.sokolsky@stuba.sk
Šoka, Martin Fakulta elektrotechniky a informatiky STU martin.soka@stuba.sk
Smola, Alfonz Fakulta elektrotechniky a informatiky STU alfonz.smola@stuba.sk
Smieško, Viktor Fakulta elektrotechniky a informatiky STU viktor.smiesko@stuba.sk
Slugeň, Vladimír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vladimir.slugen@stuba.sk
Sitek, Jozef Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jozef.sitek@stuba.sk
Sekaj, Ivan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU ivan.sekaj@stuba.sk
Sedlár, Tibor Fakulta elektrotechniky a informatiky STU tibor.sedlar@stuba.sk
Sedlačková, Katarína Fakulta elektrotechniky a informatiky STU katarina.sedlackova@stuba.sk
Savka, Andrej Fakulta elektrotechniky a informatiky STU andrej.savka@stuba.sk
Satko, Ladislav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU ladislav.satko@stuba.sk
Šatka, Alexander Fakulta elektrotechniky a informatiky STU alexander.satka@stuba.sk
Šarafín, Michal Fakulta architektúry STU michal.sarafin@stuba.sk
Samuhelová, Eva Fakulta elektrotechniky a informatiky STU eva.samuhelova@stuba.sk
Šály, Vladimír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vladimir.saly@stuba.sk
Rudolf, Boris Fakulta elektrotechniky a informatiky STU boris.rudolf@stuba.sk
Rovanová, Ľubica Fakulta elektrotechniky a informatiky STU lubica.rovanova@stuba.sk
Róka, Rastislav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU rastislav.roka@stuba.sk
Řeháček, Vlastimil Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vlastimil.rehacek@stuba.sk
Redhammer, Robert Fakulta elektrotechniky a informatiky STU robert.redhammer@stuba.sk
Ravas, Rudolf Fakulta elektrotechniky a informatiky STU rudolf.ravas@stuba.sk
Rakús, Martin Fakulta elektrotechniky a informatiky STU martin.rakus@stuba.sk
Púčik, Jozef Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jozef.pucik@stuba.sk
Príbytný, Patrik Fakulta elektrotechniky a informatiky STU patrik.pribytny@stuba.sk
Přibilová, Anna Fakulta elektrotechniky a informatiky STU anna.pribilova@stuba.sk
Polakovič, Marcel Fakulta elektrotechniky a informatiky STU marcel.polakovic@stuba.sk
Podpera, Ivan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU ivan.podpera@stuba.sk
Podhoranský, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.podhoransky@stuba.sk
Pípa, Marek Fakulta elektrotechniky a informatiky STU marek.pipa@stuba.sk
Petrek, Jozef Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jozef.petrek@stuba.sk
Peller, András Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU E-mail
Pavlovič, Márius Fakulta elektrotechniky a informatiky STU marius.pavlovic@stuba.sk
Paulusová, Jana Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jana.paulusova@stuba.sk
Pätoprstá, Jana Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jana.patoprsta@stuba.sk
Pastuchová, Elena Fakulta elektrotechniky a informatiky STU elena.pastuchova@stuba.sk
Pancza, Dávid Fakulta elektrotechniky a informatiky STU david.pancza@stuba.sk
Páleník, Tomáš Fakulta elektrotechniky a informatiky STU tomas.palenik@stuba.sk
Paľa, Jozef Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jozef.pala@stuba.sk
Orgoň, Miloš Fakulta elektrotechniky a informatiky STU milos.orgon@stuba.sk
Oravec, Miloš Fakulta elektrotechniky a informatiky STU milos.oravec@stuba.sk
Ondroušková, Daniela Fakulta elektrotechniky a informatiky STU daniela.ondrouskova@stuba.sk
Ondráček, Oldřich Fakulta elektrotechniky a informatiky STU oldrich.ondracek@stuba.sk
Olejček, Vladimír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vladimir.olejcek@stuba.sk
Olah, Vladimír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vladimir.olah@stuba.sk
Novák, Vladislav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vladislav.novak@stuba.sk
Nemoga, Karol Fakulta elektrotechniky a informatiky STU karol.nemoga@stuba.sk
Nečas, Vladimír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vladimir.necas@stuba.sk
Murín, Justín Fakulta elektrotechniky a informatiky STU justin.murin@stuba.sk
Murgaš, Ján Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jan.murgas@stuba.sk
Mrosko, Marián Fakulta elektrotechniky a informatiky STU marian.mrosko@stuba.sk
Mrafko, Leo Fakulta elektrotechniky a informatiky STU leo.mrafko@stuba.sk
Minárik, Marian Fakulta elektrotechniky a informatiky STU marian.minarik1@stuba.sk
Mikolášek, Miroslav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU miroslav.mikolasek@stuba.sk
Miklovičová, Eva Fakulta elektrotechniky a informatiky STU eva.miklovicova@stuba.sk
Miglierini, Marcel Fakulta elektrotechniky a informatiky STU marcel.miglierini@stuba.sk
Mészárosová, Katarína Fakulta architektúry STU katarina.meszarosova@stuba.sk
Matiašovská, Jana Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jana.matiasovska@stuba.sk
Matej, Juraj Fakulta elektrotechniky a informatiky STU juraj.matej@stuba.sk
Markoš, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.markos@stuba.sk
Marko, Ľubomír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU lubomir.marko@stuba.sk
Marinová, Ivica Fakulta elektrotechniky a informatiky STU ivica.marinova@stuba.sk
Marek, Juraj Fakulta elektrotechniky a informatiky STU juraj.marek@stuba.sk
Machata, Peter Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU E-mail
Lušpai, Karol Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU E-mail
Lojko, Branislav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU branislav.lojko@stuba.sk
Lipka, Jozef Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jozef.lipka@stuba.sk
Lehocki, Fedor Fakulta elektrotechniky a informatiky STU fedor.lehocki@stuba.sk
Kutiš, Vladimír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vladimir.kutis@stuba.sk
Kulla, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.kulla@stuba.sk
Kukučka, Marek Fakulta elektrotechniky a informatiky STU marek.kukucka@stuba.sk
Kudják, Vladimír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vladimir.kudjak@stuba.sk
Kubinec, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.kubinec@stuba.sk
Krammer, Anton Fakulta elektrotechniky a informatiky STU anton.krammer@stuba.sk
Králiková, Eva Fakulta elektrotechniky a informatiky STU eva.kralikova@stuba.sk
Kozák, Štefan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU stefan.kozak@stuba.sk
Kováč, Jaroslav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jaroslav.kovac1@stuba.sk
Kostrecová, Eva Fakulta elektrotechniky a informatiky STU eva.kostrecova@stuba.sk
Kossaczký, Igor Fakulta elektrotechniky a informatiky STU igor.kossaczky@stuba.sk
Kopča, Miroslav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU miroslav.kopca@stuba.sk
Kollár, Mojmír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU mojmir.kollar@stuba.sk
Kment, Attila Fakulta elektrotechniky a informatiky STU attila.kment@stuba.sk
Kečkemétyová, Mária Fakulta elektrotechniky a informatiky STU maria.keckemetyova@stuba.sk
Kamenský, Miroslav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU miroslav.kamensky@stuba.sk
Juhás, Gabriel Fakulta elektrotechniky a informatiky STU gabriel.juhas@stuba.sk
Jókay, Matúš Fakulta elektrotechniky a informatiky STU matus.jokay@stuba.sk
Jasenek, Jozef Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jozef.jasenek@stuba.sk
Janiga, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.janiga@stuba.sk
Jančárik, Vladimír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vladimir.jancarik@stuba.sk
Jahn, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.jahn@stuba.sk
Ilkovič, Ján Fakulta architektúry STU E-mail
Hujvanová, Mária Fakulta elektrotechniky a informatiky STU maria.hujvanova@stuba.sk
Hubinský, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.hubinsky@stuba.sk
Huba, Mikuláš Fakulta elektrotechniky a informatiky STU mikulas.huba@stuba.sk
Hribik, Ján Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jan.hribik@stuba.sk
Hotový, Ivan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU ivan.hotovy@stuba.sk
Harťanský, René Fakulta elektrotechniky a informatiky STU rene.hartansky@stuba.sk
Hantuch, Igor Fakulta elektrotechniky a informatiky STU igor.hantuch@stuba.sk
Hambalík, Alexander Fakulta elektrotechniky a informatiky STU alexander.hambalik@stuba.sk
Halás, Michal Fakulta elektrotechniky a informatiky STU michal.halas@stuba.sk
Hagara, Miroslav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU miroslav.hagara@stuba.sk
Goga, Vladimír Fakulta elektrotechniky a informatiky STU vladimir.goga@stuba.sk
Fuchs, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.fuchs@stuba.sk
Franek, Jaroslav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jaroslav.franek@stuba.sk
Foltin, Martin Fakulta elektrotechniky a informatiky STU martin.foltin@stuba.sk
Fojtlová, Gabriela Fakulta elektrotechniky a informatiky STU gabriela.fojtlova@stuba.sk
Fogel, Jaroslav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jaroslav.fogel@stuba.sk
Fodrek, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.fodrek@stuba.sk
Florovič, Martin Fakulta elektrotechniky a informatiky STU martin.florovic@stuba.sk
Flickyngerová, Soňa Fakulta elektrotechniky a informatiky STU sona.flickyngerova@stuba.sk
Ferencey, Viktor Fakulta elektrotechniky a informatiky STU viktor.ferencey@stuba.sk
Farkaš, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.farkas@stuba.sk
Eleschová, Žaneta Fakulta elektrotechniky a informatiky STU zaneta.eleschova@stuba.sk
Ďuračková, Daniela Fakulta elektrotechniky a informatiky STU daniela.durackova@stuba.sk
Drahoš, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.drahos@stuba.sk
Dosoudil, Rastislav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU rastislav.dosoudil@stuba.sk
Donoval, Daniel Fakulta elektrotechniky a informatiky STU daniel.donoval@stuba.sk
Daruľa, Ivan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU ivan.darula@stuba.sk
Čuchran, Ján Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jan.cuchran@stuba.sk
Cirák, Julius Fakulta elektrotechniky a informatiky STU julius.cirak@stuba.sk
Chlpík, Juraj Fakulta elektrotechniky a informatiky STU juraj.chlpik@stuba.sk
Chamraz, Štefan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU stefan.chamraz@stuba.sk
Červeňová, Jozefa Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jozefa.cervenova@stuba.sk
Čerňanová, Viera Fakulta elektrotechniky a informatiky STU viera.cernanova@stuba.sk
Bydžovský, Ján Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jan.bydzovsky@stuba.sk
Bucz, Štefan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU stefan.bucz@stuba.sk
Brilla, Igor Fakulta elektrotechniky a informatiky STU igor.brilla@stuba.sk
Brezovič, Zdenko Fakulta elektrotechniky a informatiky STU zdenko.brezovic@stuba.sk
Breza, Juraj Fakulta elektrotechniky a informatiky STU juraj.breza@stuba.sk
Borba, Ladislav Fakulta elektrotechniky a informatiky STU ladislav.borba@stuba.sk
Bokes, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.bokes@stuba.sk
Bojna, Ivan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU ivan.bojna@stuba.sk
Bittera, Mikuláš Fakulta elektrotechniky a informatiky STU mikulas.bittera@stuba.sk
Bisták, Pavol Fakulta elektrotechniky a informatiky STU pavol.bistak@stuba.sk
Benko, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.benko1@stuba.sk
Bencová, Jarmila Fakulta architektúry STU jarmila.bencova@stuba.sk
Belčáková, Ingrid Fakulta architektúry STU ingrid.belcakova@stuba.sk
Belasová, Jarmila Fakulta elektrotechniky a informatiky STU jarmila.belasova@stuba.sk
Beláň, Anton Fakulta elektrotechniky a informatiky STU anton.belan@stuba.sk
Bélai, Igor Fakulta elektrotechniky a informatiky STU igor.belai@stuba.sk
Bátor, Jozef Fakulta architektúry STU jozef.bator@stuba.sk
Bašová, Silvia Fakulta architektúry STU silvia.basova@stuba.sk
Bartošová, Ľudmila Stavebná fakulta STU ludmila.bartosova@stuba.sk
Baroňák, Ivan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU ivan.baronak@stuba.sk
Barloková, Danka Stavebná fakulta STU danka.barlokova@stuba.sk
Barla, Michal Fakulta informatiky a informačných technológií STU michal.barla@stuba.sk
Baránek, Ivan Materiálovotechnologická fakulta STU ivan.baranek@stuba.sk
Bánki, Julius Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU julius.banki@stuba.sk
Baník, Ivan Stavebná fakulta STU ivan.banik@stuba.sk
Balogh, Štefan Fakulta elektrotechniky a informatiky STU stefan.balogh@stuba.sk
Balogh, Richard Fakulta elektrotechniky a informatiky STU richard.balogh@stuba.sk
Balog, Karol Materiálovotechnologická fakulta STU karol.balog@stuba.sk
Ballo, Peter Fakulta elektrotechniky a informatiky STU peter.ballo@stuba.sk
Baliak, František Stavebná fakulta STU frantisek.baliak@stuba.sk
Báleš, Vladimír Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU vladimir.bales@stuba.sk
Balažovjech, Martin Stavebná fakulta STU martin.balazovjech@stuba.sk
Baláž, Vladimír Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU vladimir.balaz@stuba.sk
Baláž, Jozef Fakulta architektúry STU jozef.balaz@stuba.sk
Baláž, Ivan Stavebná fakulta STU ivan.balaz@stuba.sk
Bakošová, Monika Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU monika.bakosova@stuba.sk
Bajza, Adolf Stavebná fakulta STU adolf.bajza@stuba.sk
Bajus, Martin Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU martin.bajus@stuba.sk
Bajtek, Zbyněk Stavebná fakulta STU zbynek.bajtek@stuba.sk
Bajtala, Marek Stavebná fakulta STU marek.bajtala@stuba.sk
Bajčičák, Martin Materiálovotechnologická fakulta STU martin.bajcicak@stuba.sk
Bačová, Katarína Stavebná fakulta STU katarina.bacova@stuba.sk
Bacová, Andrea Fakulta architektúry STU andrea.bacova@stuba.sk
Bacigál, Tomáš Stavebná fakulta STU tomas.bacigal@stuba.sk
Bachratý, Michal Strojnícka fakulta STU michal.bachraty@stuba.sk
Babjak, Matej Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU matej.babjak@stuba.sk
Babinec, Štefan Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU stefan.babinec@stuba.sk
Babčanová, Dagmar Materiálovotechnologická fakulta STU dagmar.babcanova@stuba.sk
Ároch, Rudolf Stavebná fakulta STU rudolf.aroch@stuba.sk
Archlebová, Jarmila Fakulta architektúry STU jarmila.archlebova@stuba.sk
Antušek, Andrej Materiálovotechnologická fakulta STU andrej.antusek@stuba.sk
Antošová, Naďa Stavebná fakulta STU nada.antosova@stuba.sk
Antošová, Monika Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU monika.antosova@stuba.sk
Antala, Jozef Strojnícka fakulta STU jozef.antala@stuba.sk
Annus, Július Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU julius.annus@stuba.sk
Andraščíková, Mária Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU maria.andrascikova@stuba.sk
Andráš, Milan Fakulta architektúry STU milan.andras@stuba.sk
Ambrová, Marta Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU marta.ambrova@stuba.sk
Alexy, Pavel Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU pavel.alexy@stuba.sk
Adamča, Ladislav Fakulta architektúry STU ladislav.adamca@stuba.sk
Ačai, Pavel Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU pavel.acai@stuba.sk
Abrahoim, Iyad Stavebná fakulta STU iyad.abrahoim@stuba.sk
Abas, Marcel Materiálovotechnologická fakulta STU abas@stuba.sk

Musíte byť prihlásený na zanechanie odkazu.

Pridaj koment
Odoslať koment